ГОРЕЩО
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
Колтуклиева го съсипа: Божанков е комедиант и излишник! Асен не го ще, Мирчев и Божанов да го вземат и на̀рамо да си го носят
СУПЕР ИНТРИГА! Някой в "Промяната" подлива вода на Асен Василев и не изпълнява заповедите му
Прокуратурата разби банда рецидивисти за изнудвания с оръжие и побои
Любен Дилов връчи Оскар на ППДБ - ето за какво (ВИДЕО)
Инциденти
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Шестима в болница след катастрофата с линейка на пътя за Арбанаси
14034
на 10.07.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шестима са пострадалите при тежката катастрофа, която стана надвечер на пътя Горна Оряховица - Арбанаси, съобщиха от МОБАЛ "Д-р Стефан Черкезов” във Велико Търново.
препоръчано
Всички пострадали са откарани в Спешното отделение на лечебното заведение. Все още се преглеждат и обработват.
Двама от тях са пътували в лекия автомобил, другите четирима са били в специализиран бус, с който са превозвани хора на хемодиализа. От тях само двама са били болни, а други двама са придружители, уточнява "Фокус".
Катастрофата затвори временно пътя Велико Търново – Горна Оряховица през с. Арбанаси. Екипи на полицията пренасочват автомобилите през село Шереметя.
свързани новини
Линейка и кола се удариха челно, затвориха пътя през Арбанаси
8729
на 10.07.2019
Военен джип хлътна в рибен ресторант на пътя за Калофер
13114
преди 3 часа
Велосипедист загина при катастрофа в Разградско
5686
преди 3 часа
Работник бере душа след инцидент в "Топлофикация-Русе“
10021
на 12.03.2026
Пожар опустоши склад в село Самуилово, тонове фураж са унищожени
18748
на 11.03.2026


