ГОРЕЩО
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Започва сезонът на намаленията по морето. От следващата седмица и през целия септември ще може да почиваме по родното Черноморие далеч по-евтино.
препоръчано
В момента в петзвезден хотел в курорта „Св. Константин и Елена" едноседмичната почивка „ол инклузив", която включва абсолютно всички екстри, излиза между 1800 и 2000 лева на човек. За септември тя е между 1300 и 1500 лева, информира Би Ти Ви.
По традиция в много хотели, цените падат на два пъти през септември - в началото и в средата на месеца. Така например, ако 7-дневна почивка в 4-звезден хотел през юли струва около 900 лева на човек, то след 16 септември може да излезе малко повече от 400 лева.
свързани новини
Морето на юг завря от медузи
30941
на 18.08.2015


