ГОРЕЩО
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
Meteo Balkans със СТРЯСКАЩА ПРОГНОЗА: До четвъртък температурите ще ударят рекорди от 35 градуса, след това идват студ и дъжд
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От утре започва имунизацията срещу COVID-19 в област Благоевград, съобщии директорът на РЗИ д-р Калоян Калоянов.
препоръчано
"Днес колегите са в София, за да вземат ваксините за област Благоевград и утре в 10 часа ще бъдат раздадени на всички лечебни заведения в областта. Ще получим 200 дози ваксини, за първите 200 души медицински персонал, хората които са на първа линия в борбата срещу епидемията.“, добави той.
Според д-р Калоянов ваксинацията ще стартира в 10 часа в Благоевград и в останалите болници в областта.
През последните дни новите случаи на COVID-19 в областта са малко, надеждата е постепенно нещата да затихнат и с новата ваксина, която идва и с имунизациите да се спре пандемията.


