ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЦСКА София изслуша нападателя Аурелиен Йоахим и проучи детайлно електронната му кореспонденция с журналиста Дан Елвингер от "Тагеблат", относно поместен материал на страниците на люксембургския вестник. В него Йоахим е цитиран неточно, а голяма част от мнението му изобщо не е публикувано. Това съобщава официалният сайт на армейците.
"Не съм искал да обидя никого и не съм го направил. Уважавам клуба и треньора. И аз бях изненадан, когато видях как се интерпретирани думите ми и как някои неща са извадени от контекста. Ще ви дам пример - обясних, че не тренираме нормално, но това бе така, заради лошия климат и снега, който валя в София. Излезе обаче само това, че не тренираме нормално. А обяснението ми го няма. За мен е некоректно. Съжалявам, че се получи такава ситуация. Единственото, което искам е да бележа голове за ЦСКА. Дори наскоро имах оферта да играя в друга държава, но аз я отказах, защото искам да побеждавам с настоящия ми отбор. Не мога да нося отговорност за този материал, след като по-голямата част от него са твърдения на журналиста, а не мои думи", посочва нападателят.
С което опровергава злостните твърдения на слугинските медии, които целят да вкарат напрежение в отбора преди мача с "Ботев" в неделя.


