Отборите на Ботев (Враца) и Ботев (Пловдив) не успяха да се победят

3997
на 17.08.2021

Отборите на Ботев (Враца) и Ботев (Пд) завършиха наравно - 1:1 във Враца, в среща от 4-ия кръг на Първа футболна лига, съобщи БНР.

В края на първото полувреме гостите от Пловдив логично поведоха, след като бяха по-добри. Николай Минков избяга по десния фланг и центрира в наказателното поле. Там шведът Янсон бе най-съобразителен и отклони с глава около точката на дузпата, където Атанас Илиев от трудна позиция овладя, и въпреки намесата на защитата на домакините с прекрасен удар отбеляза първия гол.

Ботев (Враца) излезе преобразен през втората част и девет минути след подновяването на играта Костадин Ничев получи удобна топка в наказателното поле, финтира майсторски защитник на пловдивчани и с мощен удар фиксира крайното - 1:1.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)