ГОРЕЩО
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
Близък изток
ОТВЕТЕН УДАР! Иранският парламент призна Йерусалим за столица на Палестина
10049
на 24.12.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иранският парламент гласува с 187 за срещу 15 срещу и 9 въздържали се признаването на Йерусалим за постоянна столица на Палестинската държава, пише Tehran Times, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Решението е взето в отговор на признаването от страна на президента на САЩ Доналд Тръмп на Йерусалим за столица на Израел – решение възмутило международната общност и особено мюсюлманския свят.
Приетото решение ще бъде включено в иранския закон, който определя подкрепата на страната към палестинската нация.
свързани новини
Израелските власти арестуваха трима турски туристи в Йерусалим
6680
на 24.12.2017
Съветът на ООН по правата на човека ще има извънредно заседание за Иран
6136
преди 9 часа
Дългочакано: Отварят за движение "Рудозем - Ксанти"
13768
преди 21 часа
Синът на последния ирански шах се зарече да...
18336
на 19.01.2026
Иран обмисля постепенно възстановяване на достъпа до интернет
8553
на 18.01.2026


