ГОРЕЩО
ПОРЕДЕН ШОК: Двама от загиналите в катастрофата на "Чеполешко шосе" са чужденци
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Движението през Прохода на Републиката вече е пуснато. Трасето беше отворено за преминаване към полунощ, след като приключи акцията по изтеглянето на закъсалия по-рано в петък тежкотоварен автомобил.
Тирът пречеше на снегопочистващата техника и се налагаше да бъде освободено трасето, което е заето от ремаркето му. Очаква се аварийните дейности да продължат около час.
препоръчано
Тапа на Прохода на републиката заради катастрофа с камион
13108
на 26.12.2025


