Отговорът на Барса в Примера! Рецитал на Меси и компания

7385
на 17.09.2016

Отборът на Барселона разби с 5:1 новака Леганес като гост в мач от 4-ия кръг на Ла Лига. Каталунците допуснаха издънка при домакинството си на Алавес преди седмица и загубиха с 0:1, но днес бяха безкомпромисни и още до почивката водеха с 3:0 след попадения на Лионел Меси, Луис Суарес и Неймар.

През втората част Меси отново се разписа, а Рафиня вкара петия гол за Барса, преди Габриел да отбележи почетното попадение за домакините.

По този начин действащите шампиони на Примера дивисион се върнаха на победния път и се изравниха по точки с лидера Реал Мадрид, който утре гостува на Еспаньол.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - непредвидени трудности изнервят Телците, Стрелците да очакват финансови постъпления
ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО СТУДИО НА ПИК TV! Шокиращи подробности за нападението над Колтуклиева на митинга на ПП. Страхил Ангелов: Представете си, ако бях ритнал Цънцарова (ВИДЕО)