BG EN

Отиде си "епохата" на Доган! Епоха, в която накрая "царят" се оказа гол, мъртвопиян и безпомощен

Акценти

Отиде си "епохата" на Доган! Епоха, в която накрая "царят" се оказа гол, мъртвопиян и безпомощен

127203
на 03.11.2025
Отиде си епохата на Доган! Епоха, в която накрая царят се оказа гол, мъртвопиян и безпомощен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Журналистът Стефан Ташев коментира във фейсбук профила си новината, че бившият сарай на Ахмед Доган в кв. "Бояна" е срутен.

препоръчано

Припомняме, че вчера багер изравни със земята палата на почетния дерибей.

Ето какво пише по темата Ташев:

Това са останките от Сарая на Доган в Бояна, разрушен напълно днес. Отива си една "епоха" от историята на България-епохата на порциите, рапределянето на власт и свалянето на правителства, обръчите, мафиотското целуване на ръка на боса на босовете, страхът и скритото треперене на новогодишните купони-кой вожда ще посочи за лош и ше го хвърли на вълците след морфичния резонанс.

"Епоха", в която "мъжки секретарки" ги самоубиваха в покоите, а други мафиоти стреляха по кортежа на боса с автомати именно пред този Сарай. "Епоха" достойна за боливудска трагедия. В която накрая "царят" се оказа гол, мъртвопиян и напълно безпомощен. Сбогом, Сарай, ти роден наш!

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая Петрохан (ВИДЕО) УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК