BG EN

Отказват да запишат за първолаче дете в София. Родители скочиха на протест, подозират далавери в 19 СОУ

Животът днес

Отказват да запишат за първолаче дете в София. Родители скочиха на протест, подозират далавери в 19 СОУ

9781
на 06.06.2016
Отказват да запишат за първолаче дете в София. Родители скочиха на протест, подозират далавери в 19 СОУ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Столични училища отказват да запишат дете в първи клас. За това се оплака майката на първолачето пред Нова телевизия.

препоръчано

Родители и на други деца излизат на протест след записването на деца в първи клас. Те подозират, че при класирането не са спазени критериите, при които децата се записват в кварталното 19-то СОУ "Елин Пелив" в София.

Деца от квартала не са приети в училището, което, според родителите, е най-важният критерий за прием. „Искаме яснота и откритост на списъка, защото има имена на деца, но не и точки”, заяви протестиращ родител. 
 
Друга майка се оплака, че детето ѝ не е прието в нито едно училище и навсякъде има 0 точки.

p.s. - В заглавието бе допусната грешка, за което се извиняваме на 119-то училище.     

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК