ГОРЕЩО
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Взломна кражба на 12 картини и 20 икони от жилище в старата столица, разследват служители на местното полицейско управление. Престъплението е извършено в периода 10-14 март, чрез счупване на райбер на врата на тераса. На местопроизшествието е извършен оглед.
препоръчано
По случая е започнато досъдебно производство.
Междувременно, горнооряховски криминалисти разследват повреждане на оборудване във фризьорски салон в железничарския град. Сигнал за извършеното престъпление е получен вчера.
По данни на тъжителя в периода 12-14 март е била разбита входната врата на салона и са били повредени машинка за подстригване и козметични препарати. По случая е започнато досъдебно производство
свързани новини
Откраднаха чанта с 4000 лева на Димитровградския пазар
11350
на 07.03.2016
Варненци излизат на протест срещу Коцев
42978
преди 17 часа
Мълния повали дърво до автогарата в Смолян
10022
на 12.06.2026
Внимание, шофьори: Ремонтират участъци от магистралите „Тракия“ и „Хемус“
8318
на 12.06.2026


