BG EN

Откриват втори пункт за ваксинация в София срещу нови подварианти на COVID-19

Здраве

Откриват втори пункт за ваксинация в София срещу нови подварианти на COVID-19

13625
на 27.09.2023
Откриват втори пункт за ваксинация в София срещу нови подварианти на COVID-19
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Столичната Регионална здравна инспекция разкри втори имунизационен кабинет за улеснение на гражданите, които желаят да се ваксинират с актуализираната вакисна Comirnaty Omicron XBB.1.5., съобщиха от Инспекцията.

препоръчано

Кабинетите се помещават в сградата на СРЗИ на ул."Враня" 20, работното време в делничните дни е от 08.30 до 17.00 часа, а събота и неделя от 10.00 до 14.00 часа. Телефонът, на който гражданите могат да получат допълнителна информация или да си запишат час за имунизация е 02/813 04 98.

След поставяне на ваксина на гражданите ще бъде издаван цифров европейски сертификат.

РЗИ отново прави организация за трудноподвижните граждани на територията на град София, които след предварително записване 02/813 04 82, ще бъдат посещавани по домовете.
Коментирай

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК