ГОРЕЩО
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Откриването на новоизградения парк в жк „Дъбника" във Враца ще се състои на 5 юни в 20 ч. - обяви днес кметът инж. Николай Иванов. Той покани всички врачани да присъстват на празничната церемония. Най-голямата атракция ще са светещите и пеещи фонтани. Предвидени са също концерти и атракции за гостите.
препоръчано
„Паркът е готов, имаме вече разрешение за ползване. Това е най-значимият обект от проекта „Враца - привлекателно място за живеене". Вярвам, че мястото ще стане любимо за всички врачани. Началото на откриването е в 20 ч., но още от към 17 ч. в парка ще има изяви, които ще забавляват гражданите преди церемонията" - каза кметът.
ЕВРОСТАТ: Горивата в България са поскъпнали 34% за година
10294
преди 9 часа
КЗД се самосезира за достъпността на метрото за незрящи
9804
преди 9 часа


