BG EN

Откриха 13-годишното момче от Хасково, обявено за общодържавно издирване

Региони

Откриха 13-годишното момче от Хасково, обявено за общодържавно издирване

21270
на 11.05.2024
Откриха 13-годишното момче от Хасково, обявено за общодържавно издирване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаи от Районното управление в Хасково откриха 13-годишното момче, обявено за общодържавно издирване, при роднини в кърджалийско село, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР.

препоръчано

Тийнейджърът Дениз Рамадан Яшар вчера не се прибрал след занятията в училище, а сигнал за изчезването му подала 35-годишната му майка.

Установено е било, че момчето се качило на автобус и тръгнало за дома на чичо си. Полицаите са посетили роднината на детето, където то отишло. Момчето е здраво и в добро състояние и ще бъде предадено на родителите си. На този етап няма обяснение защо ученикът е тръгнал натам и защо роднините му не са съобщили на родителите, че детето пребивава у тях. Това предстои да бъде изяснено, допълват от полицията.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК