ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! В "Люлин" почерня от полиция - дойдоха и кобрите на СДВР
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
Георг Георгиев: Днес България и Америка са по-близки от всякога като приятели, партньори и съюзници
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Лекарите в индийския щат Керала диагностицираха с коронавирус тригодишно дете, което наскоро се е завърнало от Италия със семейството си, съобщи РИА Новости.
препоръчано
Този нов случай на инфекция е 41-ви в Индия. Трима от болните са се излекували и са изписани от болницата.
Според вестника, термичните скенери на летището показали, че момчето, което се върнало със семейството си в Индия, има треска, след което всички били поставени под карантина и изследвани. Резултатите на детето са потвърдили наличието на коронавирус.
ЕПИДЕМИЯ: Над 3 хиляди са починали от коронавирус в Китай
11082
на 05.03.2020


