ГОРЕЩО
Константин Мишев НАПРАВИ ЗА СМЯХ Кандев: Някакъв Картоф плашил главния секретар на МВР - за малко да го объркам с Компира от Самоков. А то имало разлика между картоф и компир
Доц. Буруджиева посочи единствения проблем, който може да се появи със старта на Народното събрание
Хороскопът казва: имаш късмет: кои зодии са родени за джакпота тази пролет
ЗОМБИ-АПОКАЛИПСИС! Коцето от "Възраждане" изпадна в тих ужас след това, което преживя на път от Варна за София
ПАРТИЕН "ЛЮБОВЕН ЖИВОТ": Докога ще плащаме за партийното реалити шоу на ПП-ДБ?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По Коледа наистина стават чудеса! Момчето, което избяга от дома си в ранното утро на 24 декември, е открито. Добрата вест беше съобщена във Фейсбук.
препоръчано
Именно чрез пост в социалната мрежа стана ясно, че Лео, който има аутизъм и страда от епилепсия, е в неизвестност.
След отправената в него молба за помощ, Интернет потребители се активизираха, а някои дори споделяха информация къде са забелязали момчето. В крайна сметка Лео е открит жив и здрав, става ясно от момиче на име Поли Томова.
Тя благодари на всички Фейсбук потребители за съдействието и споделянето.


