BG EN

Откриха благотворителен мартенски базар за деца с увреждания

Региони

Откриха благотворителен мартенски базар за деца с увреждания

6616
на 22.02.2016
Откриха благотворителен мартенски базар за деца с увреждания
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Благотворителен базар по повод Баба Марта е подреден от днес в една от дървените къщички на площад "Академик Николай Хайтов" в Асеновград, съобщава "Топновини".

препоръчано

Организатор на инициативата е Дневният център за деца с увреждания (ДЦДУ). Малчуганите от центъра заедно със своите ръководители и родители ще предложат на асеновградчани изработени от тях мартеници и украшения. Събраните средства ще бъдат използвани за нуждите на децата от ДЦДУ.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК