ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Правителството със спешен план за спасяването на 800 млн. евро от ЕС (ВИДЕО)
ЕКШЪН В ПАРЛАМЕНТА! Петър Стойчев и Костадин Костадинов почти стигнаха до бой - намесиха се квесторите (ВИДЕО)
Николай Попов с позиция до медиите: "Сияние" не приема дарения - не се доверявайте на подобна измама!
„Софиямед“ с нов високотехнологичен Център по електрофизиология и кардиостимулация
ИЗВЪНРЕДНО! Радев скочи на опозицията: Обезвреждаме заложени мини с "Лукойл", детска болница няма заради безхаберието на сглобките
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Взривни материали са открити в дома на 52-годишна жителка на град Кнежа. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР в Плевен.
препоръчано
Проверката е извършена вчера около 14.30 часа. Полицаите са иззели 14 цилиндрични тела /розови и медни/ в найлонов плик.
Мястото е обезопасено от служители на Районното управление в Кнежа. Взривните материали са предадени и са транспортирани за експертиза и унищожаване, добавиха от полицията в Плевен.
По случая е уведомен дежурен прокурор и е образувано досъдебно производство.
Прокуратурата погна пиян шофьор, помлял паркирани автомобили
6148
преди 2 часа
Разследват смъртта на котка в Чирпан
17111
преди 14 часа
Задържаха мъж, заплашил жена и я пробол с вилица под окото
17194
преди 15 часа


