BG EN

Откриха момиче, държано 9 години в гараж в Аржентина

ХИТ СВЯТ

Откриха момиче, държано 9 години в гараж в Аржентина

13282
на 17.04.2014
Откриха момиче, държано 9 години в гараж в Аржентина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 

препоръчано

Полицията в Аржентина съобщи, че е освободила 15-годишно момиче, държано от приемните си родители в плен в гараж в продължение на 9 години, съобщава Би Би Си. Момичето било пребивано с колан и държано гладно.

При освобождаването си девойката тежала едва 20 килограма. Тя казала на полицията, че е била хранена само с хляб и вода. В гаража живели още куче и маймуна.

Мъчителите на момичето са задържани, повдигнато им е обвинение.

Тийнейджърката била издирена и открита в столицата Буенос Айрес от една от нейните биологични сестри. За деветте години в плен момичето е излизало от гаража само два пъти. В момента то е хоспитализирано.

Девойката попаднала при приемното семейство през 2001 г., след като съдът решил, че биологичните й родители не можели да се грижат за общо осемте си деца. Първоначално семейството й поддържало контакт с нея, но след 2005 г. родителите изгубили връзка с дъщеря си.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК