ГОРЕЩО
Португалия без Роналдо срещу Мексико в исторически мач на обновения „Ацтека“
Най-голямата консервативна конференция CPAC продължава работата си с пълна сила заедно с делегацията на ДПС
ПОЛИТИЧЕСКА ПРИСЪДА! Проф. Михаил Константинов разкри коя е АБСОЛЮТНАТА ГЛУПОСТ в изборните бюлетини
МРЪН-МРЪН: Божо Косичката оглуша за незаконния избор на Гюров за премиер. Опорките на ППДБ къртят!
ЮРУШ НА ИЗБОРИТЕ! Нинова наля ботокса, тури гланца и хукна да набира точки за незабележимата си партия. Пътьом нахока кабинета на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иван Станев Тодоров от Шумен, който беше обявен за общо държавно издирване, е намерен, съобщават от Областна дирекция на МВР (ОДМВР) в града.
препоръчано
Около 22,00 часа вчера в дежурната част на ОДМВР- Шумен е получен сигнал от гражданин, че мъж с даденото от полицията описание е забелязан на тротоар в квартала. На място веднага е изпратен патрулен екип. Установена е самоличността му. Малко по-късно Иван Тодоров е предаден на служители от Дома за стари в Шумен.
Намериха издирван от полицията 82-годишен мъж
2759
преди 14 минути
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
30652
преди 24 минути


