ГОРЕЩО
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се е самоубила в Пловдив - причините са неизвестни
ИДВА ЛИ КРАЯТ! Тръмп обмисля "постепенно ограничаване" на операцията в Близкия изток
Проф. Рачев с ТОП ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Ето какво ще се случи с времето в следващите дни (ВИДЕО)
Александър Йорданов с ТОП АНАЛИЗ как трябва да се гласува на изборите
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Облачно в цялата страна - на места ще вали дъжд, а в планините сняг, температурите ще паднат до минус 2 градуса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Смолян разследва тежко криминално престъпление, станало на екопътека „Невястата“, съобщи за БТА окръжният прокурор Недко Симов. Той посочи, че е намерен човешки труп и се работи по всякакви версии, една от които е убийство.
препоръчано
Очаква се на място да пристигне съдебен лекар, за да направи оглед на тялото. Събират се всякакви доказателства. Сигналът е подаден тази сутрин. Образувано е досъдебно производство.
На мястото на престъплението има екипи на полицията и се извършват огледи, каза Елена Стоилова – говорител на Областната дирекция на МВР в Смолян. Едва, когато приключи работата на терен, ще може да се даде повече информация по случая, допълни Стоилова.
свързани новини
Тяло изплува от Гребния канал в Пловдив
22481
на 16.09.2025
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се е самоубила в Пловдив - причините са неизвестни
8165
преди 18 минути
ИДВА ЛИ КРАЯТ! Тръмп обмисля "постепенно ограничаване" на операцията в Близкия изток
7912
преди 59 минути
Александър Йорданов с ТОП АНАЛИЗ как трябва да се гласува на изборите
38688
преди 3 часа


