ГОРЕЩО
КОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ? Тайният сценарий зад развода в ППДБ
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кубрат и Тервел Пулеви ще бъдат отново на ринга в столицата! Датата на голямото събитие вече е ясна - 28 април. Мачовете ще се проведат в "Арена Армеец", където на 3 декември Кубрат завоюва Интерконтиненталната титла на Световната боксова асоциация, а Тервел дебютира с победа като професионалист.
препоръчано
Пред родна публика сега Кобрата ще защитава пояса срещу Кевин Джонсън (30 победи, 7 загуби).
Братя Пулеви тренират усилено под ръководството на треньора Ули Вегнер в Берлин. На гала-вечерта в "Арена Армеец" ще присъства и световноизвестната немка група "Рамщайн".
Уредиха трима нови спаринг партньори на Кобрата
17757
на 03.02.2017
Потвърдено! Кобрата близо до титлата
20998
на 07.01.2017
Още един боксьор иска да измести Кобрата
21540
на 29.12.2016


