ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
ШОКИРАЩ СИГНАЛ ДО ПИК! ППДБ получили сцена за протеста срещу обещание за бъдеща услуга - съоръжението без необходимите документи?
Законът "Магнитски" няма да се прилага у нас! Калин Стоянов срази с аргументи ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За 2 октомври беше отложено делото, която трябваше да се гледа днес срещу подсъдимия Ивайло П. За това информираха от Съдебната палата. Той е обвинен в това, че на 10.01.2017 г. в землището на с. Войводиново, област Пловдив, на автомагистрала „Тракия“, км 132, при управляване на моторно превозно средство – товарен автомобил „Мерцедес Спринтер“ е нарушил правилата за движение, като по непредпазливост е причинил смъртта на З. Н.
препоръчано
Магистратите отложиха делото, тъй като на днешното заседание на Окръжния съд не се явиха двама свидетели и една вещо лице, съобщава "Марица".
Прокуратурата повдига обвинение на вандал, унищожил 215 надгробни плочи
2240
преди 14 минути
84-годишен мъж отива на съд за жесток грабеж в Благоевградско
18184
преди 22 часа
ЗАЩИТНА ВЕРСИЯ! Директорът на 138-о училище разбрал за камерите преди часове
41837
на 17.12.2025


