BG EN

Отложиха делото за убийството на студентa, намерен мъртъв в Борисовата градина

Темида

Отложиха делото за убийството на студентa, намерен мъртъв в Борисовата градина

2972
на 20.10.2014
Отложиха делото за убийството на студентa, намерен мъртъв в Борисовата градина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Делото за убийството на Михаил Стоянов е отложено за 28 ноември от 10.30 часа, съобщиха от пресцентъра на Софийски градски съд.

препоръчано

За тази дата се очаква разпит на свидетел от САЩ, като все още не е ясно дали ще се изпрати делегация или ще се осъществи видеоконферентна връзка.

Подсъдимите по делото са Александър Георгиев и Радослав Кирчев, които са обвинени по чл. 115-118 от Наказателния кодекс. Михаил Стоянов беше намерен мъртъв на 1 октомври през 2008 година в Борисовата градина, около спирката срещу бившия ресторант „Ропотамо”.

Михаил беше студент по медицина 6 курс. Двете момчета, Александър Георгиев и Радослав Кирчев, са били част от група младежи, които „прочиствали парка от гейове”, а Михаил им заприличал точно на такъв. Михаил е убит чрез задушаване.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО) НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО)
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК