BG EN

Отложиха срещата между Обама и Клинтън заради трагедията в Орландо

Америка

Отложиха срещата между Обама и Клинтън заради трагедията в Орландо

8360
на 13.06.2016
Отложиха срещата между Обама и Клинтън заради трагедията в Орландо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Общата среща на президента Барак Обама и най-вероятната претендентка на демократите за поста в Белия дом Хилари Клинтън бе отложена. Насрочената за сряда среща ще се състои по-късно заради атаката в гей-клуба в Орландо, при която загинаха 50 души и 53 бяха ранени.

препоръчано

"Поради трагичната атака в Орландо, събитието от кампанията на 15 юни с президента Обама се отлага", се казва в съобщение на щаба на Хилари Клинтън. Публичната среща, която трябваше да се състои в Грийн Бей (Уискънсин) е отложена, потвърди служител в Белия дом. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК