BG EN

Отмениха бедственото положение на крайбрежната алея във Варна

Животът днес

Отмениха бедственото положение на крайбрежната алея във Варна

7025
на 05.06.2015
Отмениха бедственото положение на крайбрежната алея във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Частичното бедствено положение, което беше обявено за крайбрежната алея след срутване на ската, е отменено. Решение за това е взето след оглед на комисия от специалисти, която е одобрила извършените дейности по обезопасяването на района.

препоръчано

С новата заповед се забранява достъпа и движението на превозни средства по крайбрежна алея през входа от плувен комплекс "Приморски", а се разрешава достъп през "Почивка" до Рибарския плаж. Забранява се престоят и паркирането на автомобили в района на свлачищната зона. Зареждането на търговските обекти ще продължи да се осъществява във времевия интервал от 6 до 9 часа.

Денонощен достъп без ограничения имат превозните средства на МВР, Спешна медицинска помощ, Пожарна и аварийна безопасност; аварийните служби; Община Варна, при извършване на контролна дейност или обслужващи международни, национални или градски мероприятия; Фирмите, обслужващи инфраструктурата; ППС, ангажирани със строително-монтажни работи на територията на парка и Институтът по рибни ресурси.

свързани новини
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК