ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Продължават проверките на всички издадени лицензи на обекти в Северна Македония, съобщи вицепремиерът и министър на транспорта Александър Николоски.
препоръчано
"От издадените над 1100 лиценза са проверени общо 643. При 97 от случаите е установено, че след издаването на лицензите юридическите лица са спрели да изпълняват законовите условия, въз основа на които са издадени. По тази причина разрешителните им ще бъдат отнети“, посочи Николоски.
Освен това министърът обяви и промени в закона, които ще допринесат за подобряване на условията в лицензионния процес.
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
132240
преди 46 минути


