BG EN

ОТНОВО АГРЕСИЯ В БОЛНИЦА! Баща нападна медицинска сестра в Спешното

Региони

ОТНОВО АГРЕСИЯ В БОЛНИЦА! Баща нападна медицинска сестра в Спешното

11079
на 04.09.2017
ОТНОВО АГРЕСИЯ В БОЛНИЦА! Баща нападна медицинска сестра в Спешното
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пловдивчанин е задържан за проявена агресия към медицински служител. В петък по обяд служители на Второ РУ се отзовали на сигнал за нанесени удари на 48-годишна медицинска сестра от Спешно детско отделение на бул. “Васил Априлов”.

препоръчано

На място униформените установили извършителя –  25-годишният Васил С. , дошъл с детето си. Той вдигнал скандал, докато сестрата преглеждала друго дете и когато тя му направила забележка, той замахнал и я ударил. Жената е  лека травма на лицето, но е в шок от неочакваната агресия. Мъжът е бил отведен в полицейския арест, образувано е бързо производство.

След доклад на случая в Районна прокуратура, мярката му за неотклонение е удължена до 72 часа.

Васил С. е криминално проявен, съобщава "Трафик Нюз".

Продължава работата по изясняване на фактите и обстоятелствата около случая.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК