ГОРЕЩО
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отново жена ще командва сините каски в Кипър. Това е 52-годишната генерал-майор Ингрид Джърд от Норвегия.
препоръчано
Генерал-майор Ингрид Джърд бе назначена за нов командващ мироопазващите сили на ООН на острова (UNFICYP) от генералния секретар на международната организация Антониу Гутериш.
Тя е третата жена на висшия военен пост на международния контингент за поддържане на мира на етническия разделения остров, предава "Монитор".
свързани новини
Удължават мандата на сините каски в Ливан
16547
на 29.08.2020
Германия подкрепя "сините каски" от ООН в Донбас
34374
на 11.06.2018
Ген. Джърд поема новото си назначение с отлична военна кариера и опит на национално и международно ниво.
Жена пое командването на сините каски на ООН
4066
на 13.05.2014


