BG EN

Отново обстрел в Донецка бласт

ЧАС ПИК

Отново обстрел в Донецка бласт

6034
на 19.02.2015
Отново обстрел в Донецка бласт
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Украинските военни в Мариупол съобщиха, че позициите им са били обстрелвани с миномет от опълченците шест пъти, предаде Газета ру. 

препоръчано

Обстрелът е извършен в село Широкино, Донецка област.
„Позициите на АТО в село Широкино бяха обстрелвани с миномет от опълченците шест пъти.

Също така имаше и едно сражение. Няма пострадали сред военнослужещите на АТО“, се казва в съобщение на страницата на отбраната на Мариупол във Фейсбук.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК