ГОРЕЩО
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ново съдебно заседание по разследването за отпуснат от Българската банка за развитие кредит в размер на 148,5 милиона лева.
препоръчано
Бизнесменът Румен Гайтански, по прякор Вълка, отново обжалва задържането си, като настоява за по-лека мярка за неотклонение. Той е обвинен като подбудител.
На последното заседание на Апелативния съд Гайтански определи обвиненията по свой адрес като "скалъпена работа".
Бизнесменът беше задържан след като в средата на август доброволно се предаде на органите на реда, припомня Нова.
По случая обвиняеми са още бившият изпълнителен директор на ББР Стоян Мавродиев и Иван Георгиев, представител на фирмата, получила кредита.
свързани новини
ПРЕДЛОЖЕНИЕ: 4-часовият работен ден да не се зачита като пълен трудов стаж
3443
преди 28 минути
Дерматолог: Все повече млади хора оплешивяват заради анаболни стероиди
5825
преди 2 часа


