ГОРЕЩО
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
Шефът на СДВР с ПЪРВИ ПОДРОБНОСТИ: Агитки и локали вандалстват в София след протеста, над 40 са задържаните (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО Нов опит за метеж в София след протеста на ППДБ - маскирани хвърлят бомбички, обръщат контейнери и заплашват случайни минувачи
Пуснаха движението по "Дондуков" след протеста в Триъгълника на властта
Десетки задържани на протеста в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Движението на леки автомобили по магистрала "Люлин" ще бъде спряно от 13.00 до 18.00 часа заради обрушване на скатове при 9-и километър, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".
препоръчано
Затворен за коли ще бъде участъкът от пътен възел „Даскалово“ до пътен възел „Мало Бучино“. За пътуващите за София обходният маршрут е през Владая, а в посока Перник през Владая и Мало Бучино.
Камионите над 12 тона ще бъдат спирани на интервали от два часа и ще изчакват на място. В неделя няма да се работи в района. Дейностите ще продължат в понеделник.
свързани новини
ВАЖНО! Спират движението по магистрала "Люлин" при 9-ти км
13187
на 05.06.2018
Спират движението по магистрала "Люлин" през 30 минути
12772
на 04.06.2018


