ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 6,0 по Рихтер разлюля еквадорското крайбрежие, седмица след като при трус със сила 7,8 загинаха близо 600 души. По данни на метеорологичната обсерватория на Хонконг, епицентърът е на 74 км североизточно от град Манта в провинция Манаби.
препоръчано
Огнището е на дълбочина 100 км под морското дъно. Не се съобщава за жертви и разрушения.
Земетресение с магнитуд 7,8 разтърси Еквадор на 16 април в района на град Педерналес в северозападната провинция Манаби. Според предварителните оценки на местните власти, най-малко 587 души са загинали. Щетите се оценяват на около 3 милиарда долара. За възстановяването на страната ще са нужни няколко години.
свързани новини
Северно сияние озари в небесен спектакъл Аляска
7109
преди 5 часа
Обявиха номинациите за наградите „Оскар“, с най-много е хорърът „Грешници“
5456
преди 11 часа


