ГОРЕЩО
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
АНАЛИЗАТОРИ: Хората очакват да живеят по-добре - това е основният мандат. Реалната реформа ще се познае по действията, а не по заявките
МЪЛНИЯ В ПИК! До часове става ясно дали ПП и ДБ се цепят. Радев слага жена за шеф на парламента
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството отпусна 4 535 274 лв. за изпълнение на Националната програма за контрол и изкореняване на болестта бяс чрез ваксинация на лисиците.
препоръчано
Средствата са необходими за изпълнение на заложените мерки в програмата, която се прилага вече шест години и се съфинансира от Европейската комисия. Резултатите до момента показват тенденция за изкореняване на болестта в страната. Кампанията по ваксиниране ще обхване областите Видин, Монтана, Враца, Плевен, Велико Търново, Русе, Разград, Силистра, Добрич, София-град, София-област, Перник, Кюстендил, Благоевград, Смолян и Пазарджик.
свързани новини
Ваксинират срещу бяс дивите хищници в Добричко
9045
на 06.07.2015
КЗК разследва конкуренцията при доставките на скъпи медикаменти
6943
преди 7 часа
Всеки пети у нас живее под линията за бедност
7588
преди 11 часа
ГАЗЪТ СКАЧА: Поскъпва с 5% от 1 май
6515
преди 14 часа


