BG EN

Отриха изложба в Плевен с творби от Първия международен фотосалон

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Отриха изложба в Плевен с творби от Първия международен фотосалон

4559
на 17.03.2015
Отриха изложба в Плевен с творби от Първия международен фотосалон

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изложба с избрани творби от Първия международен фотосалон Пловдив 2014 бе открита тази вечер в художествена галерия „Илия Бешков“ – Плевен. Показани са 41 творби, дело на 30 автори от 13 държави. Експозицията ще остане в залите на галерията до 3 април.

препоръчано

Международният фотосалон в Пловдив е един от проектите, с който Градът под тепетата бе избран за Европейска столица на културата 2019. В него са участвали 144 автора от 37 държави от 4 континента с 1257 фотографии.

Сред експонатите в представителната гостуваща изложба в Плевен са творбите на носителя на Сребърен медал в раздел „Черно-бяла монохромна фотография“  -  Марко Бартолини, Италия.

свързани новини

Проектът Международен фотосалон Пловдив е разработен като концепция от фирма “Рефлекси” ООД. Форумът е под патронажа на International Federation of Photographic Art (FIAP) и Национално сдружение фотографска академия „Янка Кюркчиева“ (НСФА)./topnovini.bg

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК