ГОРЕЩО
Публикуваха новия проектобюджет за 2026 г. - eто основните му параметри
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
Крими
ОТСЕГА ЗАПРАЗНУВАЛ: Хванаха шофьор на „Хемус” с положителни проби за алкохол и наркотици
18916
на 18.04.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В навечерието на най-светлия християнски празник движението по пътните артерии на страната е интензивно и натоварено. За спазването на закона следят много полицейски патрули.
препоръчано
В нощта срещу петък униформените спрели за проверка кола на автомагистрала „Хемус”. Шофьорът ѝ дал положително проби за амфетамин и за алкохол. Промилите с издишания от него въздух били 2. Мъжът и автомобилът са задържани, обясни на брифинг Иво Биков от „Пътна полиция” – СДВР. Пред полицаите водачът обяснил, че пътува за Бургас, където смятал да прекара празниците.
В рамките на вчерашния ден само в София задържаните за шофиране под въздействие на алкохол са били десетима души, подчерта Биков.
свързани новини
Нападнаха мъж, отишъл да върне повредена стока в магазин край Мъглиж
9861
преди 12 часа
Иззеха опасни химикали и наркотици от дома на криминално проявен в Бургас
6878
преди 12 часа
Разбиха схема за любовни измами в Разградско
13867
преди 14 часа


