BG EN

Отслужиха панихида за загиналите мотористи в Пловдив

Региони

Отслужиха панихида за загиналите мотористи в Пловдив

11926
на 18.09.2016
Отслужиха панихида за загиналите мотористи в Пловдив
Автор:   ПИК

Градът е един от най-опасните за карането на автомобил и мотор, а по смъртни случаи е начело в страната

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Над стотина рокери заедно с моторите си напълниха днес двора на пловдивската църква „Света Петка”, където бе отслужена панихида за загиналите на пътя мотористи. В Пловдив и областта, където по принцип статистиката на транспортните произшествия показва най- високи показатели в страната, катастрофите с мотористи никак не са редки, а смъртният изход е най-често срещан след тях.

препоръчано

От тази година всяка трета неделя на септември ще бъде ден за в памет на загиналите на пътя мотористи и в подкрепа на ранените, инициативата е на BMM и социалната кампания „Ние сме хора, не „ донори””, към която се присъединиха мото клубове, мото организации и сдружения в страната. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 28
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК