ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! Мълния уби 30 крави и телета в Калофер
"БОТУНЕЦ" ПОЧЕРНЯ ОТ ПОЛИЦИЯ: Откриха труп на младеж зад бл. 13
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От Висшия съдебен съвет отстраниха временно от длъжността „прокурор“ в Софийска градска прокуратура Красимир Любомиров Кирилов до приключване на воденото срещу него наказателно производство по ДП № 65/2018 г., по описа на Следствения отдел при Специализираната прокуратура. Това съобщиха от пресцентъра на ВСС.
препоръчано
Предложението от наблюдаващия прокурор от Специализираната прокуратура, по реда на чл. 230, ал. 5 от ЗСВ за временно отстраняване на прокурор Кирилов е обосновано от прякото отношение на възложените му функционални служебни задължения с обвинението, което му е повдигнато.


