BG EN

Отчаян опита да се самоубие с препарат за листни въшки

Инциденти

Отчаян опита да се самоубие с препарат за листни въшки

5365
на 21.08.2013
Отчаян опита да се самоубие с препарат за листни въшки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж се натрови с агропрепарат Б-58. Той е в тежко състояние и е закаран за "Пирогов", съобщава struma.bg.

препоръчано

Инцидентът е станал късно снощи. 59-годишният Б. Евтимов от благоевградското село Бучино е изпил опасната селскостопанска отрова, докаран е в болницата в Благоевград, но след като състоянието му се влошило, е транспортиран за "Пирогов".

Със случая е запозната и полицията, предположението е, че мъжът умишлено е погълнал отровата.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК