BG EN

Отчаяна жена изпи чаша киселина заради кредит със 732% годишна лихва

Европа

Отчаяна жена изпи чаша киселина заради кредит със 732% годишна лихва

13334
на 22.08.2016
Отчаяна жена изпи чаша киселина заради кредит със 732% годишна лихва
Автор:   ПИК

Маргарита Павлова взела 5 хиляди рубли, а сега събирачи на дългове й поискали 200 000

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Живеещата в Челябинск Мария Павлова изпи чаша с етанова киселина и почина в ужасни мъки след като е била заплашена от събирачи на дългове, които поискали да върне 200 000 рубли (около 2800 евро). Жената била взела кредит от 70 евро или 5000 рубли и така и не разбрала, че лихвата, с която е натоварен заема е 732% годишно, съобщи finanz.ru.

препоръчано

Тя се опитвала да върне парите, но така и не успяла. Преди няколко месеца при нея пристигнали колектори, събирачи на дългове. Те първо я заплашвали по телефона, звънели и на майка й, после преминали към заплахи и в социалните мрежи.

Поради тормоза, Мария се опитала да се отрови през май миналата година, като изпила чаша етанова киселина. Но останала жива и цяла година била на лечение в болницата. Въпреки усилията на лекарите, тя не се възстановила и починала преди дни.

Смъртта й обаче не преустановила действията на събирачите на дългове, които искат своите 200 000 рубли от семейството на нещастната кредитополучателка.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Кирил Петков пак седна на подсъдимата скамейка - разкри какви са ги вършили снощи с Асен Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК