ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Много добра новина за ЦСКА! Силните фенски фракции на "армейците" - "Офанзива" и "Червен Младост" се завръщат в Сектор "Г" за Вечното дерби с "Левски"! Това съобщи преди минути една от най-големите фенски групи на ЦСКА във Фейсбук - "ЦСКА София".
препоръчано
"Двигателите на "Офанзива" и Младост се завръщат в Сектора. Още на мача с "Левски" ще са на линия", съобщава групата.
За това се говореше отдавна, особено за много момчета от "Офанзива", които и на предишното дерби през есента бяха забелязани в Сектор "А", пише сайтът "7 Дни ЦСКА".
Ясно е кой ще ръководи дербито между "Левски" и ЦСКА
28873
на 02.03.2017
Сектор "Г" с удар по "Левски"
49889
на 22.02.2017
Сектор "Г" с огромна подигравка към "сините"
51452
на 22.02.2017


