ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
АД ПОД НЕБЕТО! Слънцето ще пече безмилостно над цялата страна - температурите ще достигнат 38 градуса (КАРТА)
АФРИКАНСКА ЖЕГА! Синоптик разкри какво ще е времето през следващите дни - живакът удря 40 градуса
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Офицер от ВВС и адвокатка бяха убити в либийския град Бенгази.
препоръчано
Общо трима са били убитите при отделни инциденти в източния град, съобщи източник от службите за сигурност, цитиран от Франс прес.
Тялото на полковник Адем Фараж ал Абдели, убит с огнестрелно оръжие, бе намерено в неговата кола близо до гробище в Бенгази, каза източникът, пожелал анонимност.
Телата на адвокатка и нейния съпруг са намерени днес в квартал на Бенгази, ден след като бяха отвлечени от дома си от непознати, допълни служителят от разузнаването.
От падането на режима на Муамар Кадафи през октомври 2011 г. Бенгази е театър на вълна от убийства, предимно на западни граждани и членове на службите за сигурност.


