ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейската квалификация България - Унгария утре от 19.00 ч. на Националния стадион "Васил Левски" остава без публика.
препоръчано
За това разкри специалистът по международно право Георги Градев.
Той обжалва отново решението на УЕФА в Спортния арбитражен съд в Лозана, но първоначалното решение на Европейската централа остана.
"Оставаме без публика на мача. Очевидно, че като фенове съдът не иска да ни признае правен интерес. Без подкрепата на Унгарската федерация, нямаме шанс. Важното е, че опитахме два пъти и не се отказахме!", написа Градев.
Така протестът на феновете срещу ръководството на БФС остава пред стадиона, предаде "Гол.бг".
свързани новини
Обявиха програмата на България за мачовете с Унгария и Сърбия
12390
на 14.11.2023
Кюстендилеца изригна след равенството на ЦСКА с Карабах
12064
преди 8 часа
Левски вдига двама за реванша с Крайова
6910
преди 10 часа
Крило на ЦСКА пред трансфер в Сингапур
6732
преди 14 часа
Ясен е следващият съперник на ЦСКА, ако изхвърли Карабах
9815
преди 15 часа


