ГОРЕЩО
Fibank отново подкрепи Българската федерация по художествена гимнастика
РАЗПАДЪТ ОКОЛО ТЕРЗИЕВ НЕ СПИРА: Напусна и зам.-кметът му по култура и образование
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
НА БЯЛО СЛАДКО: Клетата Теодора е знаме на ППДБ, заедно с Бойко Рашков! Закривайте го това “демократично” правосъдие, моля!
Младок на Борисов ПОМЕТЕ самозабравилата се Лена: И с вашето МВР номерът няма да мине, вие сте зла прокоба за страната ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обединеното кралство поиска от Европейския съюз съгласие за отлагане на Брекзит до 30 юни тази година, предава Франс прес. По план Великобритания трябваше да напусне структурите на Общността на 29 март 2019 г.
препоръчано
Според източници това е единствения начин за Тереза Мей да почули още малко време, за да убеди парламентът за сделка, но все още не е ясно как това ще се приеме, тъй като процесът върви от три години.
СЛЕД КЬОВЕШИ: Съветът на ЕС избра новия европейски главен прокурор
33575
преди 11 часа
Дипломати от ЕС: Фон дер Лайен надхвърля правомощията си по темата за Иран
19175
преди 12 часа
РИСКОВИ АРТИКУЛИ: Рекорд по опасни стоки в ЕС
13403
на 08.03.2026
Фицо на среща с Фон дер Лайен заради Украйна
13169
на 08.03.2026


