BG EN

ОФИЦИАЛНО: Херо си тръгна от Берое след резила срещу Царско село

Футбол

ОФИЦИАЛНО: Херо си тръгна от Берое след резила срещу Царско село

8264
на 21.04.2021
ОФИЦИАЛНО: Херо си тръгна от Берое след резила срещу Царско село
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Берое и старши-треньорът Димитър Димитров-Херо се разделят. Това съобщи спортният директор на заралии Валентин Грудев след загубата от Царско село с 0:1. 

препоръчано

"Неприятна поредна загуба за нашия отбор, не беше очаквана. Минимум равен ни трябваше. В крайна сметка ръководството, заедно с г-н Димитров, взехме решение да се разделим нормално. Ще търсим идеи и варианти още за мача с Монтана кой да води отбора. Съвсем нормални неща във футбола. На този етап за мача с Монтана ще има други треньори, които да водят отбора. Ще преценим дали ще има хора, които ще останат от досегашните треньори", заяви Грудев след срещата.

Времето да мача с Монтана е кратко. Не сме подготвени, не сме водили преговори с треньори, както излиза в пресата, допълни той, цитиран от БНР.

"Нормално се разделяме с Димитър Димитров. Ще имаме много кратко време да анализираме нещата. В крайна сметка ще се борим да останем в шестицата, това мога да кажа на този етап", завърши силният човек на стадиона под Аязмото.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхващат промените в удължителния закон за бюджета (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите подхващат промените в удължителния закон за бюджета (НА ЖИВО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК