ГОРЕЩО
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пожар лумна в сладкарски цех в Ямболско. Охранител е загасил пожара, но вследствие на задимяването е бил обгазен, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът е станал на 18 декември около 18 часа в град Дулово.
Пожарните екипи установили на място служител на охранителна фирма, който загасил огъня, но вследствие на задимяването бил обгазен.
Мъжът бил откаран с линейка в болница, прегледан и освободен. Произшествието е причинено от неправилно ползване на отоплителни уреди, щетите са минимални.
Голям пожар в цех за мебели до Околовръстното в София (СНИМКИ)
40367
на 16.12.2023


