ГОРЕЩО
ОТСЕГА ГИ ОПЛЮХА: "Интелектуалната мощ" на ППДБ не успя да намери читав кандидат и им спускат Гюро. Каква драма, някой ще плаче в съблекалнята!
ОЩЕ ВЪПРОСИ СЛЕД АКЦИЯТА ЗА "КАЛАШНИЦИТЕ": Има ли данни лица от криминалния контингент да са използвани като информатори на полицията?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Добрев официално напусна политиката (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ВОЙНА В ДСБ: Битката за лидерския пост става все по-ожесточена
КРЪВ НА ПЪТЯ! Зверска катастрофа нощес край Сопот, има загинал
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 71 години, който работи като отговорник по охраната на бивше военно поделение, подал сигнал в полицията в Малко Търново, че бил малтретиран от свой служител.
препоръчано
Той отишъл до обекта, за да провери как се изпълняват служебните задължения. Там, освен охранителя в момента, пристигнал друг техен колега, започнал веднага да упреква шефа си заради графика.
Напрежението между двамата ескалирало и недоволният ударил с юмрук пострадалия, след което му отнел служебната гумена палка. Последвал втори удар с нея по тялото. Мъжът е задържан за 24 часа, по случая е образувано бързо полицейско производство.
Полиция, доброволци и следово куче издирват жена край Смолян
9356
преди 4 часа
Задържаха дрогиран шофьор без книжка, превозвал 27 мигранти край Бургас
6998
преди 4 часа
Дрогиран нападна бодигард в игрална зала
7132
преди 6 часа


