BG EN

Оцелял от падналия самолет в Непал: Първо тресеше, после последва експлозия!

Азия

Оцелял от падналия самолет в Непал: Първо тресеше, после последва експлозия!

19937
на 13.03.2018
Оцелял от падналия самолет в Непал: Първо тресеше, после последва експлозия!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Чух силен взрив. Това каза мъж, оцеля от вчерашната самолетна в непалската столица Катманду пред Би Би Си.

препоръчано

"По едно време всичко започна да се тресе и изведнъж се чу много силен шум. Това според мен беше експлозия. След това настъпи паника, хората започнаха да се блъскат кой пръв да стигне до изхода", каза свидетелят на трагедията.

Днес местните власти разпространиха записа от черните кутии на машината. Според аудиото пилотите и ръководители на въздушното движение са спорили от коя страна да заходи самолетът, предава "Новини.бг".

Самолетът на бангладешка авиокомпания вчера се разби при кацане на летището в главния град на хималайската държава. На борда имаше 71 души. По последни данни загиналите са 50 души, а оцелелите - 21.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК