Очаквано! Камбуров с хеттрик срещу Марек, задмина Аниете

8341
на 17.05.2015

Отборите на Марек и Локомотив (Пловдив) завъършиха 1:4 в мач от 8-ия кръг от втората шестица на "А" група. Първото попадение вкара Дани Кики във 2-ата минута. В 25-ата минута Мартин Камбуров покачи на 0:2, след асистенция на Бирсент Карагерен. В 45-ата минута Камбуров вкара нов гол. Нападатателят се разписа от дузпа в 45-ата минута за нарушение срещу самия него. Наказателният удар може да се нарече подарък от съдията, тъй като ситуацията бе меко казано спорна.

В 51-ата Росен Йорданов върна едно попадение след асистенция на Димо Атанасов. В 71-ата минута Камбуров пропусна сам срещу вратаря. В 78-ата минута Камбуров изпълни целта си, записвайки хеттрик.

Таранът на "смърфовете" не сбърка след след като остана очи в очи с вратаря на домакините за 1:4. Това е 13-то попадение за нападателя, който вече изпревари в класацията Антонио Аниете, който има 12 гола./sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 10 май - Овните да внимават в отношенията с близки и познати, неприятна новина ще ядоса Водолеите
САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Мария Габриел проговори защо не е в евролистата на ГЕРБ и дали е обидена заради проваленото й премиерстване (ВИДЕО)