ГОРЕЩО
ОСТАВА ОБЛАЧНО! Вали в планините, в Централна и Западна България. Над Странджа гърми (КАРТИ)
МВР да осигури свита за водача на бунта Мирчев, а за гостите на ококорения протест - Черепа и Бобокови, ВИП-зона с масички, напитки, топли завивки и газово отопление
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ПУНТА МАРА: Ивайло Мирчев ХЛАДНОКРЪВНО ИЗЛЪГАЛ за БТР-ите за Украйна, Борисов и Пеевски свършили цялата работа, а той само...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Георги Дерменджиев е направил предложение към ръководството на Левски, в щаба му да влезе Димитър Телкийски, информира "Топспорт".
Мечо, както е известен бившият техничар, за последно водеше един от наборите в ДЮШ на "Герена", но напусна по собствено желание.
Телкийски бе част от "дрийм-тима" на Левски при Сираков и Стоилов, основен играч в онази формация на "сините", записала 1/4-финал в турнира за Купата на УЕФА и историческо първо участие на български отбор в групите на Шампионска лига.
В момента помощници на Дерменджиев са Асен Букарев и Тодор Симов, които бяха част и от щаба на освободения наскоро Славиша Стоянович, допълват от спортното издание.
препоръчано
свързани новини
ОФИЦИАЛНО: Живко Миланов се завърна на "Герена"
12124
на 11.02.2019
Тодор Батков с любопитни думи за гранда от "Герена" и... Гриша Ганчев
63497
на 11.02.2019


